Young Igi, Otsochodzi, Żabson

KUP VOUCHER bilety
Opis:

UWAGA!

• Miejsca w sektorach: A1, A2, A3 to MIEJSCA STOJĄCE („PŁYTA”)

• Miejsca w sektorach: B1, B2, B3, B4, C1, C2 to MIEJSCA SIEDZĄCE

Podczas wydarzenia przed wejściem do amfiteatru będzie przeprowadzana weryfikacja wieku.

Warunkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich powyżej 16 roku życia jest posiadanie ważnego oświadczenia wypełnionego przez rodziców / opiekunów prawnych (zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w wydarzeniu).

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu będąc pod opieką osoby dorosłej – pełnoprawnego opiekuna.

Zapraszamy na koncert RAP PARALELA, RAPERSKIE KONFRONTACJE w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej 2024, podczas której wystąpią: Young Igi, Otsochodzi i Żabson

Young Igi:

Jeden z niewielu polskich raperów, który osiągnął mocną pozycję na scenie nie przez wsparcie wytwórni, a za pośrednictwem własnych kanałów na social mediach, gdzie zgromadził sięgające setek tysięcy grono odbiorców.

Igor jest rocznikiem 99. Swój pierwszy legalny album nagrał przed ukończeniem 18 roku życia. Nie przeszkodziło to płycie „Trappist” wylądować na półkach salonów sieci Empik oraz liście sprzedaży OLiS. Igi nigdy też nie angażował się w spór między nową i starą szkołą rapu, co pokazał na swoim drugim solowym albumie „Konfetti”, zapraszając na featy tak zróżnicowanych gości jak” Otsochdzi, Szpaku czy Peja.

W 2019 roku Young Igi dołączył do wytwórni Def Jam Recordings Poland, gdzie wydał nowy studyjny longplay „Skan Myśli”. W październiku 2020 ZPAV uhonorował album tytułem złotej płyty. Obecnie Igi świętuje premierę debiutanckiej płyty OIO, czyli projektu który tworzy wraz z Otsochodzi i OKIm.

Otsochodzi:

Polski raper i autor tekstów Miłosz Stępień, który uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych młodych raperów i nadzieję gatunku. Od 2016 roku muzyk związany jest z prestiżową wytwórnią Asfalt Record, która wydawała albumy takich artystów jak: O.S.T.R. czy Taco Hemingway. Otsochodzi ma w dorobku, kilka albumów studyjnych, z których największą popularnością cieszy się krążek pt. „Nowy kolor”, który uzyskał status platynowej płyty.

Żabson:

Żabson (’94) – Żabson to ziomal, nieudany eksperyment na kijance. Urodzony w Opocznie, a obecnie reprezentujący Kielce i skład Viva La Bragga raper to przykład na to, jak otwarte muzycznie głowy ma nowa fala MC. Nie boi się żadnych eksperymentów, a wręcz regularnie do nich dąży, krzyżując gatunki, inspiracje i tworząc z nich misz-masz, który z miesiąca na miesiąc zyskuje na wyrazistości.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu