"Pomoc domowa" w ramach K.W.A.K. - fotorelacja

Nadia rządzi!!! Po okresie przerwy wymuszonej życiowymi okolicznościami „Pomoc domowa” w wykonaniu Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu wraca ze zdwojoną energią! Przy pełnej sali salwy śmiechu zagłuszały kolejne kwestie wypowiadane przez aktorów. Oś intrygi w postaci Nadii ( w tej roli po raz pierwszy niesamowita Ania Zielińska-Croom) zgrabnie nawijała wokół siebie wciąż rosnące tempo i dynamikę spektaklu! Ostatnie sceny to spazmatyczny śmiech widowni, która gromkimi oklaskami nagrodziła całą ekipę!

Apetyty widzów zostały rozbudzone do granic niemożliwości, posypały się zamówienia na grupowe rezerwacje tego niekwestionowanego HIT-u Teatru Robotniczego! Obserwujcie pilnie nasze strony bo Nadia już trenuje picie szampana wprost z butelki :-))) ( kto był to wie jak się to wczoraj skończyło :-))

Perypetie Pszczółki, Gucia i Misiaczka niebawem już na nowo w gościnnym dla Wszystkich MOK-u!

Przy tej okazji nie możemy zapomnieć o naszej Basi Klimczak, którą serdecznie pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!! Baśka Kochamy Cię!!!!