MOK Unplugged: Altermood (Gramy dla Mileny)

koncert online

Zapraszamy koncert zespołu Altermood, który rozpocznie nową serię koncertów „MOK Unplugged”

Transmisja na żywo odbędzie się 28.01.2021 o godz. 20:00

Link do wydarzenia na FB
Link do transmisji na YouTube

„Gramy dla Mileny”

Koncert ma charakter charytatywny i jest organizowany w celu wsparcia akcji „Razem obudzimy Milenę”. Milena w Sierpniu ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi i do niedawna walczyła o życie. Całkowicie opuszczona przez System Ochrony Zdrowia znalazła wsparcie u ludzi z wielkim sercem. Dzięki akcji zorganizowanej na portalu Zrzutka.pl oraz innym licznym działaniom udało się pozyskać fundusze na jej wybudzenie. Jednak walka trwa dalej. Potrzebne są kolejne fundusze na rehabilitację, która pomoże Milenie wrócić do normalnego życia. Uznaliśmy, że warto (a nawet trzeba) wesprzeć tę szlachetną akcję. Dlatego podczas koncertu będziemy gorąco zachęcać do wspierania zbiórki zorganizowanej na portalu Zrzutka.pl Bardzo liczymy na wasze wsparcie, a w zamian oferujemy dużą garść dobrej muzyki, która jak sądzimy przypadnie wam do gustu.