„Miej serce i patrzaj w serce” - spektakl plenerowy

fotorelacja

Premiera!!!!! „Ballady i Romanse” Adama Mickiewicza w jakże świeżym wydaniu i nastrojowym klimacie jesiennego wieczoru na Plantach. O nastrój jak zwykle zadbała Małgorzata Stobierska z grupą teatralną „Cudoki-Szuroki”, młodzież jak zwykle nie zawiodła pokładanych w niej nadziei, pogoda jak zwykle na imprezach MOK była wymarzona, publiczność jak zwykle dopisała (widzowie siedzieli, stali, klęczeli, leżeli) czyli było luźno-plenerowo-wakacyjnie (chociaż to już wrzesień…), romantycznie i… zapewne dlatego też kilka romansów w wieczornym mroku się rozegrało, bo jak świat światem nic się od zarania dziejów nie zmienia w tej kwestii…. I dobrze. A wszystko to przy solidnym wsparciu projektowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dziękujemy.

Zdjęcia: Piotr Droździk