Sądecka Grupa Fotograficzna

Sądecka Grupa Fotograficzna powstała w 2017r. z inicjatywy Adriana Marasia, który jest dobrym duchem i opiekunem społeczności pasjonującej się fotografią.
To miejsce, w którym wspólnie można rozwijać nasze pasję, wykonywać zdjęcia plenerowe i studyjne, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz poglądami na dane zagadnienia. Grupa organizuje wydarzenia integrujące społeczność fotograficzną, poprzez otwarte spotkania oraz konkursy tematyczne.
Zajęcia fotograficzno-filmowe obejmują zagadnienia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne, pracę studyjną i plenerową oraz wystawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki fotografii cyfrowej i filmowania. Portret, pejzaż, fotografia uliczna, reportaż, animacja poklatkowa oraz fotografia artystyczna.
Jako grupa działająca w branży fotograficznej stworzyła miejsce, w którym każdy może prowadzić swobodną wymianę myśli oraz zawierać nowe, cenne znajomości. Sądecka Grupa Fotograficzna jest organizatorem największego wydarzenia fotograficznego w regionie odbywającego się w ramach Światowego Dnia Fotografii.

Galeria zdjęć

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne

Styczeń 2020

Spotkanie Fotograficzne

Listopad 2018

Sądeckie Dni Fotografii

Sierpień 2018