RobimyCośWięcej dla Mateusza Barabasz

koncert i licytacje charytatywne

Opis:

Licytacje charytatywne oraz koncert w wykonaniu wolontariuszy zespołu RobimyCośWięcej to pierwsza akcja charytatywna dla Mateusza Barabasz.

Mateusz Barabasz jest 29 letnim mieszkańcem Nowego Sącza, który w grudniu 2023 roku uległ wypadkowi w wyniku którego nastąpiło złamanie kręgosłupa czego skutkiem jest plegia kończyn dolnych oraz niedowład kończyn górnych. Mateusz ma szanse na powrót sprawności w rękach, ale koszt miesiąca pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym waha się między 40-60 tysięcy złotych.

Nie wyobrażamy sobie zostawić Mateusza z tym samego, dlatego, oprócz flagowego wydarzenia jakim jest koncert „Niepoprawni Optymiści”, który już we wrześniu, zdecydowaliśmy się na „Licytacje charytatywne dla Mateusza” wraz z koncertem RCW w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu 9 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 i 18:00.

Podczas wydarzenia odbędzie się licytacja dzieł sądeckich artystów (mgr Mors Mariusz Brodowski, Karo Karolina Brodowska, Katarzyna Dzikowska, Katarzyna Adamczyk, Ryszard Miłek, Małgorzata Brdej i wiele innych) oraz obrazów i prac osób z niepełnosprawnościami z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewskiej oraz w Gostwicy.

Licytacjom będzie towarzyszyć koncert wolontariuszy RobimyCośWięcej, gdzie będą mogli Państwo usłyszeć flagowe utwory z poprzednich koncertów „Niepoprawnych Optymistów” takie jak: „Wataha”’ „Nadszedł czas”, „Będziemy dziećmi”, „Jest tylko teraz”, „Co się śni niewidomym” i wiele innych. Utworom jak zawsze będzie towarzyszyć zespół instrumentalny, tancerze, chórzyści oraz soliści RCW! 🙂

Informujemy, że stowarzyszenie nie pobiera prowizji za organizowane wydarzenia.

100% zebranych środków zostanie przeznaczone na rehabilitacje i leczenie Mateusza Barabasz.

Darmowe wejściówki można nabyć w kasie MOK (Aleje Wolności 23). Wejściówki zakupione przez stronę internetową mają dołączoną cegiełkę(minimalna kwota 15 zł).

Do zobaczenia!
Zachęcamy do śledzenia przygotowań na social mediach stowarzyszenia RobimyCośWięcej!