„Razem czy osobno” Teatr Capitol

Sądecka Jesień Kulturalna 2024

Opis:

Zapraszamy na muzyczną, komediową nowość „Razem czy osobno?” w wykonaniu znanych i uwielbianych przez Widzów Aktorek, które śpiewająco zabiorą Was w świat skomplikowanych damsko – męskich relacji. Nie zabraknie wzruszeń, miłosnych historii, tańca i różańca, ale przede wszystkim nie zabraknie emocji i …śmiechu!

Prędzej czy później dopada nas dylemat stary jak świat – na miarę szekspirowskiego „Być albo nie być?” – i wydaje się nie do rozstrzygnięcia – Razem czy osobno? Znacie odpowiedź na to pytanie?
Spróbujmy jej poszukać. Znaleźć mocne „za” i skonfrontować ze zdecydowanym „przeciw.”
Czy to w ogóle możliwe, by kochać kogoś aż po grób? Być razem przez całe życie?
Czy to możliwe, by nie mieć ani razu ochoty trzasnąć drzwiami, wylogować się lub zmienić status na wolna/y?
Razem czy osobno? Wybór jest trudny. Jak mówi klasyk, są plusy dodatnie i ujemne.
W doborowym towarzystwie spróbujmy rozstrzygnąć ten odwieczny dylemat. A co tam!

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu

Twórcy: