Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej

Koncert pod tytułem "Kocham Cię Polsko"

Opis:

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej jest muzycznym ambasadorem Straży Granicznej w kraju i za granicą.

Z powodzeniem i uznaniem prezentuje się na licznych międzynarodowych festiwalach muzycznych m.in. w Niemczech, Belgii, Danii, Słowacji, Włoszech, Węgrzech, Szwecji, Szwajcarii, Norwegii, Ukrainie, Litwie, Białorusi, Czechach, Francji, Holandii, Szkocji, Anglii, Norwegii oraz w Stanach Zjednoczonych.

Reprezentuje Straż Graniczną w czasie najważniejszych uroczystości państwowych i okolicznościowych. Prezentuje muzykę operową, operetkową, musicalową oraz rozrywkową.

Swoim patriotycznym repertuarem podtrzymuje tradycje narodowe oraz przedstawia z muzycznym rozmachem bogatą historię polskości. Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej od lat wpisuje się złotymi zgłoskami w promocję Polski na całym świecie.

Jest swoistym kierunkowskazem dla wielu młodych adeptów sztuki artystycznej w kraju i za granicą. Wielokrotnie uhonorowana nagrodami i wyróżnieniami. W dorobku zespołu znajdują się nagrania kilkunastu płyt CD z muzyka klasyczną, regionalną i rozrywkową.

Podczas koncertu „Kocham Cię Polsko” zostaną przedstawione najpiękniejsze polskie melodie i przeboje w wykonaniu znanych sądeckich solistów wraz z Orkiestrą Reprezentacyjną Straży Granicznej pod dyrekcją ppłk. SG Leszka Mieczkowskiego.

Bilety w cenie: 45 zł, 35 zł ulgowy z Kartą Nowosądeczanina (www.mojakn.pl)
Bilety ulgowe dostępne tylko przy sprzedaży bezpośredniej w MOK

Koncert PRZEŁOŻONY

Wykonawcy:
ORKIESTRA REPREZENTACYJNA STRAŻY GRANICZNEJ
dyrekcja:
ppłk. SG LESZEK MIECZKOWSKI
Soliści:
Monika Polak, Gosia Sarata, Magdalena Ollar, Kinga Łęczycka, Iwona Chruślicka, Julia Wincenciak, Martyna Kaleta, Ewa Novel, Tomasz Jarosz, Wacław Wacławiak

DZIEJE SIĘ W MOK

- zapowiedzi, festiwale, wydarzenia

Kiedy kota nie ma…

Teatr Capitol
“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej