Natalia Kukulska, Katarzyna Cerekwicka i Orkiestra Sinfonia Carpathia

Kup Voucher na dowolne wydarzenie
    KUP VOUCHER bilety
Opis:

Zapraszamy na koncert pt.: „Ani słowa i… między słowami” podczas którego wystąpią Natalia Kukulska, Katarzyna Cerekwicka oraz Orkiestra Sinfonia Carpathia pod batutą Wojciecha Zwierniaka.

Natalia Kukulska:

Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek.
W swojej „dorosłej” karierze nagrała trzynaście solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim.
Wydany w 2020 roku album „Czułe struny” zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów.
W 2021 roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem „Jednogłośna”, a także udziałem w formacie „MTV Unplugged”.

Katarzyna Cerekwicka:

Kasia Cerekwicka to jedna z najlepszych i najbardziej charakterystycznych wokalistek.
Obecna na polskiej scenie muzycznej od 25 lat. Jej fenomenalny głos, aksamitna i zmysłowa barwa, a przede wszystkim świadomość i dojrzałość wokalna sprawiają, że każdy koncert, każde wykonanie jest wyjątkowe i na długo zapada w pamięć odbiorców.
Własny i rozpoznawalny styl towarzyszy jej od samego początku kariery.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu