„Kruk z Tower” Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy

Sądecka Jesień Kulturalna 2022

Opis:

UWAGA!!! Z przyczyni od nas niezależnych SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY!
Zamiast „Kruka z Tower” w tym samym terminie odbędzie się spektakl Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy pt.: „Kobiety bez znaczenia”

„Kobiety bez znaczenia” – Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy

W sprawie zwrotu biletów prosimy o kontakt z naszym biurem:
tel.: 500 27 37 27
email: bilety@mok.nowysacz.pl

Nastoletni Kostia po śmierci ojca żyje w konflikcie z matką. Wolny czas spędza przed komputerem, pała nienawiścią do świata i rodziny. Matka zaniepokojona jego stanem postanawia przeprowadzić niecodzienny eksperyment. Tworząc fałszywe konto na Facebooku, nawiązuje z synem kontakt, którego nie doświadcza w rzeczywistości. Wirtualna relacja pomiędzy Toffi a Krukiem z Tower przeradza się w szczerą rozmowę samotnych osób tęskniących za normalnością. Jednak czy ryzykowna gra, którą podejmuje matka, aby odzyskać syna, ma szansę przerodzić się w prawdziwą więź?

Twórcy:
Autor:
Andriej Iwanow
Tłumacz
Bożena Majorczyk
Reżyser
Aldona Figura
Realizatorzy
Joanna Zemanek – scenografia i kostiumy, Radosław Duda – muzyka, Andrzej Król – światła, Marta Miaskowska - projekcje
Obsada
Katarzyna Herman – Matka, Konrad Szymański – Syn