Koncert Noworoczny „W świecie musicalu”

  • DATA:
    07.01.2024, godz: 18:00
    KUP BILET bilety
  • Voucher:
    Kup Voucher na dowolne wydarzenie
    KUP VOUCHER bilety
Opis:

Zapraszamy na KONCERT NOWOROCZNY podczas którego wystąpią dla Państwa: Paulina Grochowska-Stekla, Damian Aleksander, Aleksandra Nizio, Michał Grobelny oraz Orkiestra Sinfonia Carpathia pod batutą Wojciecha Zwierniaka.

Paulina Grochowska-Stekla – Jest absolwentką Państwowego Studium Wokalno – Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Występuje na deskach teatrów muzycznych w całej Polsce jako aktorka musicalowa, dubbingowa oraz trener wokalny. Występowała na festiwalach teatralnych w Gruzji, Holandii oraz Litwie. Koncertowała we Włoszech, Niemczech i Izraelu. Laureatka I miejsca na 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Wystąpiła w 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Została półfinalistką międzynarodowego konkursu piosenki International Songwriting Competition 2020. Jest uczestniczką programu „Bitwa tenorów na róże”. Występowała jako wokalistka orkiestry programu „Taniec z Gwiazdami”. Jest także wokalistką studia Accantus, z którym wystąpiła w trasach koncertowych „Accantus Live”. Obecnie pracuje nad własnym materiałem muzycznym.

Aleksandra Nizio – Wokalistka pochodząca z pięknego Roztocza, która od najmłodszych lat zajmuje się muzyką i śpiewem. Zdobywanie czołowych miejsc na festiwalach rangi powiatowej, wojewódzkiej, ogólnopolskiej czy tez międzynarodowej tylko utwierdziły jej przekonanie, ze muzyka to jej życiowa droga. Jej doświadczenie z muzyką popową, folkową czy tez soulową jest słyszane w każdym dźwięku i zapewnia niezapomniane wrażenia sceniczne.
W 2015 roku zdobyła tytuł The Voice of Poland, który utwierdził jej pozycję na rynku, jako głos warty uwagi i zainteresowania. W konkursie „Debiuty” w 2015 roku gdzie zaśpiewał utwór ”Dopóki jesteś” zespołu Skaldowie zdobył nagrodę w głosowaniu widzów, natomiast w konkursie „Premiery” z utworem „Kuloodporna” dostała się do finałowej trójki festiwalu.
Na swojej zawodowej ścieżce spotkała się i współpracowała z takimi wokalistami jak: Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Anna Jurksztowicz czy też Mateusz Ziółko i Liber, z którymi w 2017 roku zagrała trasę koncertową.
Na płycie Julii Pietruchy „Postcard from the seaside” można usłyszeć chórki Aleksandry, tak jak i na płycie Anny Jurksztowicz „O miłości, ptakach i innych chłopakach”.

Michał Grobelny – Muzyk, wokalista, pianista
Półfinalista 3 edycji programu „The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona, Uczestnik 4 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”, w którym to wygrał dwa odcinki wcielając się w postać Stinga oraz Maryli Rodowicz.
Na deskach teatralnych można było zobaczyć Michała w roli dzwonnika Quasimodo we francuskiej produkcji „Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, następnie na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odegrał rolę Jezusa w musicalu „Jesus Christ Superstar”. Aktualnie wciela się w jedną z głównych postaci musicalu „Once” w Teatrze Muzycznym w Toruniu, a dokładnie „chłopaka Irlandczyka”.
Udziela się również jako chórek, czego wynikiem są występy z takimi artystami/projektami jak: Natalia Kukulska, Ania Rusowicz, Krzysztof Zalewski, Mrozu oraz Męskie Granie Orkiestra 2022. Czynnie wykonuje koncerty, w których występuje jako solista czego przykładem są takie wydarzenia jak Koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w Filharmonii w Szczecinie, koncerty z Bydgoską oraz Toruńską Orkiestrą pod dyrekcją Marka Czekały, współpraca z Płocką Orkiestrą pod dyrekcją Ariela Ludwiczaka, występy z artystami takimi jak Marcin Wyrostkem czy Bill Salter (zdobywca nagrody Grammy za utwory „Just The Two Of us” oraz „Where is The Love”).

 

 

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu