Atrament dla leworęcznych

Spektakl Teatru KTO

Opis:

Współczesna komedia, w której przenikają się obyczajowe sceny – pełne absurdalnego humoru, wymykające się konwencjom miejsca, czasu, jedności akcji. Bohaterowie nie mają imion i nazwisk. Nie wiadomo kim są, gdzie mieszkają i czym się zajmują. Pojawiają się na scenie i generują kolejne zdarzenia, wcielając się w wymyślone przez siebie postaci.

Atrament dla leworęcznych to rodzaj zabawy, w której czwórka aktorów o ponadnaturalnej wyobraźni potrafi z prozaicznych codziennych czynności wydobyć dowolne ilości słownego i sytuacyjnego komizmu.

To pierwsze przedstawienie zrealizowane w Teatrze KTO przez Krzysztofa Niedźwiedzkiego – autora tekstów satyrycznych, scenariuszy telewizyjnych i sztuk teatralnych; założyciela, twórcy tekstów i reżysera grupy kabaretowej Formacja Chatelet; współredaktora pisma humorystycznego „Nowy Pompon”. Pierwsze, ale stanowczo nie ostatnie!

Bilety w cenie: 45 zł, 35 zł ulgowy z Kartą Nowosądeczanina (www.mojakn.pl)
Bilety ulgowe dostępne tylko przy sprzedaży bezpośredniej w MOK

Spektakl PRZEŁOŻONY

Twórcy:
Tekst i reżyseria:
KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZKI
Muzyka:
JERZY ZAJĄC
Wystepują:
JACEK BUCZYŃSKI, NORBERT BURKOWSKI, PAWEŁ RYBAK, MACIEJ SŁOTA

DZIEJE SIĘ W MOK

- zapowiedzi, festiwale, wydarzenia

Kiedy kota nie ma…

Teatr Capitol
“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej