Zgrupowanie artystyczne 2022

Serdecznie zapraszamy na zgrupowanie artystyczne organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, które odbędzie się 8-20 sierpnia 2022r. w Ośrodku Kolonijnym Jaśmin w Chłapowie.

Dojście do plaży z ośrodka Jaśmin to tylko 400 metrów!

Chłapowo: jest miejscowością położoną w najwyższej części polskiego wybrzeża, w najdalej wysuniętym punkcie naszego kraju w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.
Przyciąga rzesze turystów uwiedzionych niepowtarzalnymi widokami, czystym i przesyconym jodem powietrzem i mieszkańcami tej ziemi – Kaszubami, których życie tak bardzo związane jest z morzem.
Nieopodal ośrodka znajduje się unikatowy rezerwat przyrody Rudnik, nazywany Wąwozem Chłapowskim.
W obrębie kilku kilometrów warto zobaczyć: latarnię morską w Rozewiu, Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo, port rybacki we Władysławowie.
Chłapowo to niezwykła miejscowość wypoczynkowa, która od lat ma swoich wielbicieli, wabionych wiatrem szumiącym o morzu.
Chłapowo stanowi doskonałą bazę wypadową do miejscowości: Gdańska, Gdyni, Sopotu, Władysławowa, Helu oraz Szymbarku.

Ośrodek Jaśmin: jest położony w Chłapowie. Do plaży jest niecałe 400 metrów.
W pobliżu ośrodka nie ma żadnych ruchliwych ulic, barów i dyskotek. Cały teren ośrodka jest zadrzewiony i ogrodzony.
W ośrodku poza stołówką i pokojami wyposażonymi w pełen węzeł sanitarny z TV, znajdują się sale telewizyjne, sale do gry w ping-ponga, sale do zajęć dydaktycznych z tablicami, sala dyskotekowa.
Na terenie ośrodka są boiska do piłki nożnej i siatkowej, sale wyposażoną w wysokiej jakości projektor multimedialny, miejsce na ognisko i grilla w zadaszonej wiacie, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów, siłownia zewnętrzna.
Do dyspozycji dzieci i młodzieży jest także różnoraki sprzęt sportowy.

Zgłoszenia na zgrupowanie przyjmujemy do 30 czerwca:

• telefonicznie: 500 23 11 23
  • mailowo: biuro@mok.nowysacz.pl

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest ukończone 10 lat oraz uiszczenie do 31 maja bezzwrotnej zaliczki w wysokości 750 zł na konto nr: 07 1050 1722 1000 0090 3240 9345

Koszt udziału w zgrupowaniu to 1500 zł/os. (w przypadku rodzeństwa 1300 zł/os.)
Całkowitą kwotę należy wpłacić do 15 lipca.

W cenę pobytu wliczone jest:

• zakwaterowanie w pokojach 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkonami

• wyżywienie 4 x dziennie (śniadania i kolacje serwowane w formie szwedzkiego bufetu, obiady podawane do stolików)

• sale do nauki wyposażone w tablice

• sale sportowe do gry w tenisa stołowego

• Wi-Fi na terenie całego ośrodka

• sprzęt sportowy (piłki, rakietki, skakanki, gry, itp.)

• wypożyczalnia rowerów

• ognisko z pieczeniem kiełbasek

• ogrodzony, oświetlony teren

• karaoke, dyskoteki