Wyjazd integracyjny Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu

fotorelacja

Każdy kto znalazł pasję, nie musi więcej prosić o szczęście. A oto kilka chwil, z życia „pasjonatów teatru”. Zresztą popatrzcie sami, jak to jest kiedy już nauczymy się ról i tekstów, cierpliwie zniesiemy uwagi reżysera, zagramy ładnych kilka spektakli, a wtedy… możemy wspólnie cieszyć się swoim towarzystwem w gronie ludzi z których każdy wie co robi i dlaczego w tym pięknym miejscu czyli Teatrze Robotniczym im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. W roku 2022 to my aktorzy-amatorzy dawaliśmy ludziom chwile szczęścia, śmiechu, zabawy, czasem gorzkiej refleksji ukrytej w treściach jubileuszowych spektakli. Dziś chcemy się z Wami podzielić chwilami „naszego małego szczęścia”, które przeżywaliśmy w naszej wcale niemałej społeczności aktorów i pracowników MOK. Jak się domyślacie zdjęcia poddano dyrektorskiej „cenzurze” 😉 wedle starej dobrej zasady: ” Co było na Wierchomli zostaje na Wierchomli” :-)) . Dziękujemy za Jubileuszowy rok 100-lecia Teatru Robotniczego i za to, że byliście z nami w tak ważnych dla nas i całego Nowego Sącza chwilach!