Premiera spektaklu "Wolf" - fotorelacja

Teatr Scena M jeszcze raz pragnie podziękować wszystkim ludziom, którzy poświęcili swój czas, podzielili się swoimi umiejętnościami i cudnie współpracowali!

Włożyliśmy całe swoje serca w „Wolfa”!

Dziękujemy: Annie Andraka za scenariusz, Katarzynie Sikorze i Izabeli Wiatrak za wspaniałe kostiumy, Januszowi Michałkowi i Dawidowi Gaborkowi za wsparcie scenograficzne i techniczne, Tomaszowi Urbańskiemu za niezwykłe oświetlenie, Michałowi Skoczniowi za nagłośnienie, za muzykę Mateuszowi Żabińskiemu i Małgorzacie Przędzak, Barbarze Klimczak za wspaniały posiłek i wszelką pomoc, Monice Dominik za opiekę, Paulinie Bodziony, Marcinowi Kmakowi, Agacie Ćwik i Beacie Gucwie za bezwarunkową pomoc, Karolinie Tolce za plakat, Lucynie Pavarelli i Basi Jasińskiej za wszechobecną czystość.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę dyrektora MOK Benedykta Polańskiego, za możliwość tworzenia w tym obiekcie, w rodzinnej atmosferze.

Przede wszystkim jednak, dziękujemy naszym Młodym Aktorom, za swoja siłę, wrażliwość i pracę, którą włożyli w zbudowanie ról:

Aleksandra Surma, Aleksandra Małota, Weronika Zakrzewska, Adam Maślanka, Elżbieta Piech, Karolina Kiełbasa, Klara Polańska – DZIĘKUJEMY!

zdjęcia Małgorzata Tomica