"Mieszczanin szlachcicem" - premiera

fotorelacja

Za nami ósma i ostatnia premiera w ramach obchodów 100-lecia Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. W niedzielny wieczór na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury obejrzeliśmy spektakl „Mieszczanin szlachcicem” Moliera, w reżyserii Jarosława Szweca.

W widowisku wystąpiło 21 aktorów: Michał Sokołowski, Barbara Klimczak, Weronika Harnik, Dawid Sromek, Kamil Maj, Angelika Owsianka, Beata Zięcina, Magdalena Zychowicz, Anna Skwarek-Nowak, Katarzyna Barth, Bartosz Lizoń, Joanna Wielgus, Ewelina Życzkowska, Rafał Życzkowski, Dariusz Salabura, Paweł Szczepaniak, Tomasz Szkaradek, Marcin Iwański, Sylwia Krasińska, Joanna Tobiasz, Maria Laskosz,
oraz 8 tancerek: Klara Polańska, Karolina Górka, Zuzanna Basiaga, Zuzanna Pyzik, Martyna Stawiarska, Inez Legutko, Gabriela Poręba, Gabriela Bielak.

Serdecznie dziękujemy reżyserowi Jarosławowi Szwecowi za przygotowanie tak wspaniałego widowiska, które piękną klamrą zamknęło cały rok obchodów 100-lecia Teatru. Dziękujemy Aktorom za czas i serce włożone w pracę nad spektaklem, oraz Wam drodzy widzowie, za tak liczne przybycie i entuzjastyczny odbiór.

zdjęcia: Piotr Droździk