Konkurs Twórczości Plastycznej

Świat oczami dziecka - Nowy Sącz w kolorach wiosny

Zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych (w wieku od 3 do 9 lat) do udziału w konkursie plastycznym „Świat oczami dziecka − Nowy Sącz w kolorach wiosny”.
Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
• I kategoria od 3 – 6 lat
• II kategoria od 7 – 9 lat

Nowy Sącz to jedno z najstarszych miast w Małopolsce i jedno z tych miast, w którym nie można się nudzić. Nowy Sącz stanowi główny ośrodek przepięknej Ziemi Sadeckiej z pasmem Beskidów na południu i zachodzie oraz Jeziorem Rożnowskim na północy. Oprócz tych niewątpliwych atrakcji turystycznych, cała Sądecczyzna słynie ze swoistej kultury i tradycji, fascynującej przybyszów z innych częsci kraju.

Prace wykonane zgodnie z regulaminem należy dostarczyć w opakowaniu zapewniającym
bezpieczne dotarcie przesyłki do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
(najpóźniej do dnia 25 maja 2021 r. z dopiskiem na opakowaniu: konkurs plastyczny)
Miejski Ośrodek Kultury
Al. Wolności 23,
33-300 Nowy Sącz
Podsumowanie konkursu odbędzie się w czerwcu 2021 r.

Pliki do pobrania:

Konkurs_plastyczny_Regulamin