Imieniny Miasta (dzień I) Tomasz Bulzak, Tribute to Niemen - fotorelacja

Niemen żyje!!! Wczoraj mogły się o tym przekonać tłumy Sądeczan, którzy w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego niemilknącymi owacjami na stojąco dziękowali: zjawiskowo pięknemu Kwartetowi Galicyjskiemu, cudownej i elektryzującej Ewie Novel, energetycznemu Tomaszowi Jaroszowi, oraz fantastycznemu w roli Czesława Niemena – Tomaszowi Bulzakowi z towarzyszeniem wirtuozerskiego zespołu….. Jak widać, przy odrobinie chęci można zorganizować gustowny i klimatyczny koncert, który wydaje się już głęboko zapadł w serca widzów za sprawą wykonawców i ich talentowi oddającym hołd legendzie polskiej piosenki w niezapomnianych aranżacjach znanych przebojów Czesława Juliusza Wydrzyckiego.

Miejski Ośrodek Kultury zawiadamia, że to dopiero początek albowiem kolejne emocje już dzisiaj zapewni zespół Wilki, a jutro w roli gwiazdy wieczoru wystąpią niezawodni Lachersi.

Obserwujcie nas i zaglądajcie na stronę www.mok.nowysacz.pl

Do zobaczenia w Parku Strzeleckim!