39. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK - WYNIKI i fotorelacja

23 kwietnia 2024 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 39. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.

Komisja w składzie: Agnieszka Basiaga, Anna Kotlarz-Król i Janusz Michalik, po obejrzeniu 6 spektakli konkursowych, postanowiła przyznać  następujące nagrody i wyróżnienia:

• I NAGRODA – równolegle: Grupa Teatralna Cudoki-Szuroki z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu za spektakl pt: „Kopciuszek”
    oraz Zespół Talenciaki ze Szkoły Podstawowej w Rojówce za spektakl pt: „Doktor Ząbek i jego pacjenci”

• II NAGRODA – Zespół Od Jutra ze Szkoły Podstawowej w Stańkowej za spektakl pt: „Kozi Domek”

• III NAGRODA – Zespół To To ze Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Żbikowicach za spektakl pt: „Pudło”

• WYRÓŻNIENIA – Zespół Teatralny Galimatias z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Nowym Sączu za spektakl „Dziecię elfów”
    oraz Zespół Teatralny z Miejskiego Przedszkola nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Montessori w Nowym Sączu za widowisko „Cztery żywioły”

Protokół z posiedzenia Komisji Artystycznej eliminacji powiatowych 39.Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK