Marek Piekarczyk

Koncert

Opis:

Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. W latach 1986-1999 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie grał tytułową rolę w rock-operze ”Jesus Christ Super Star”.

Od roku 2002 śpiewał głównie w zespole TSA. Występuje też ze swoim projektem „Marek Piekarczyk Akustycznie”, w spektaklu „Klenczon – Poemat Rockowy” oraz w wydarzeniu muzycznym „Kazania Świętokrzyskie” razem z Józefem Skrzekiem, Atymosem Apostolisem i Prawosławnym Chórem „Oktoich”. W 2007 roku ukazało się wydawnictwo „YUGOPOLIS”, na której dwie piosenki „Gdzie jest nasza polskich Miłość” i „Czy pamiętasz?” do własnych tekstów nagrał Marek Piekarczyk. W roku 2013 rozpoczął współpracę programem TVP2 – ”The Voice of Poland” jako jeden z trenerów i w 2014 roku odebrał „Telekamerę 2013” dla ”VOP” jako najlepszego programu muzycznego i był nominowany do nagrody „Wiktora” jako „Osobowość telewizyjna 2013”.

Od kilku miesięcy w każdą niedzielę Marek prowadzi swoją audycję radiową w RMFfm pt: „Rock end Rolowa Historia Świata”. Od dwóch lat występuje też z nowym projektem: „Marek Piekarczyk Symfonicznie” oraz „U2 Symfonicznie”.

Wykonawcy:
MAREK PIEKARCZYK
– wokal
TADEUSZ APRYJAS
– gitara, wokal
JACEK BOROWIECKI
– kajon
JACEK BIELECKI
– wiolonczela
ALEKSANDRA KRYŃSKA
– skrzypce
KAROLINA DRWIĘGA
– altówka

DZIEJE SIĘ W MOK

- zapowiedzi, festiwale, wydarzenia

Kiedy kota nie ma…

Teatr Capitol
“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej