Grażyna Łobaszewska

Koncert

Opis:

To wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań Artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy *AJAGORE*.

W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: „*Brzydcy”*, „*Gdybyś”*, czy „*Czas nas uczy pogody”*. Pojawią się też niezwykle dawno niewykonywane na żywo, m. in.”*Zakład dla normalnych”, „Ołów”, „Rycerz przegranych spraw” i …niespodzianki*.

Warto zauważyć, iż utwory te pomimo upływu lat są niestety wciąż aktualne a ich wymowa w dzisiejszych, niespokojnych czasach wydaje się być jeszcze mocniejsza. Z racji wyjątkowego charakteru tych wydarzeń, Artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w 2019 roku 80-tej rocznicy jego urodzin.

Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej – Przepływamy i jubileuszowego wydanego w 2017 krążka Sklejam się. *Fanów dobrej muzyki nie może najzwyczajniej w świecie na tym koncercie zabraknąć* !

Skład Zespołu:
Grażyna Łobaszewska
- wokal
Sławomir Kornas
- gitara basowa i wokal
Maciej Kortas
- gitary
Michał Szczeblewski
- perkusja

DZIEJE SIĘ W MOK

- zapowiedzi, festiwale, wydarzenia

Kiedy kota nie ma…

Teatr Capitol
“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej