Czesław Majewski

I Przyjaciele

Opis:

„MELODIE POKOLEŃ”
Najpiękniejsze melodie operetki, musicalu i piosenki

„Melodie pokoleń” to pełna uroku muzyczna podróż szlakiem ponadczasowych melodii cieszących się niesłabnącą popularnością i upodobaniem publiczności bez względu na wiek. Koncert bogaty w nastroje, obejmujący różne style i gatunki muzyczne w najlepszym wykonaniu. Gwiazdą koncertu jest niewątpliwie Czesław Majewski – znakomity pianista, kompozytor, dyrygent, aranżer i aktor kabaretowy, któremu szczególną popularność przyniosły występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych „Śpiewające fortepiany”.

Czesław Majewski czarować będzie wirtuozerią na fortepianie, a także pełnić będzie rolę gospodarza koncertu w lekkim i humorystycznym tonie. Towarzyszyć mu będą znakomici soliści: Anita Maszczyk – sopran oraz Ireneusz Miczka – baryton, którzy swoim kunsztem wokalnym i charyzmą podbili serca publiczności w salach koncertowych w Polsce i za granicą. W koncercie wybrzmią melodie z operetek klasyków wiedeńskich J. Straussa, E. Kálmána, i F. Lehára, musicali – „Skrzypek na dachu”, „Upiór w operze”, „West Side Story” a także przepełnione słońcem pieśni neapolitańskie oraz pełne uroku standardy polskiej i światowej piosenki. Gwarantowany wyjątkowy wieczór, pełen muzycznych doznań na najwyższym poziomie!

W programie: przeboje klasyki, operetki, standardy polskiej i światowej piosenki

Wykonawcy:
Czesław Majewski
- fortepian, prowadzenie
Anita Maszczyk
- sopran
Ireneusz Miczka
- baryton

DZIEJE SIĘ W MOK

- zapowiedzi, festiwale, wydarzenia

Kiedy kota nie ma…

Teatr Capitol
“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej