Andrzej Piaseczny

Koncert

Opis:

Andrzej Piaseczny w swoim arcybogatym dorobku artystycznym posiada wiele płyt o statusie platynowych, a zawarte na nich przeboje od prawie trzech dekad nie schodzą z czołowych miejsc list przebojów. Śmiało można sformułować tezę, iż polska scena muzyczna (a w szczególności jej mainstreamowy nurt) pozbawiona Andrzeja Piasecznego, byłaby środowiskiem zdecydowanie uboższym. Artysta współpracował m. in. z Janem Borysewiczem, Natalią Kukulską, Robertem Chojnackim, Johnem Porterem, Sewerynem Krajewskim i Stanisławem Sojką, wielokrotnie z powodzeniem udowadniając, iż nie stroni od dużych, muzycznym wyzwań, wychodzących poza nawias twórczości komercyjnej….

Andrzej Piaseczny dał się poznać także jako trener czy juror bijących rekordy popularności telewizyjnych show – The Voice of Poland i The Voice Senior.
Dla swoich fanów na przestrzeni lat stał się synonimem artysty kompletnego, nieustannie nagradzanego wyróżnieniami, nie tylko na niwie działalności muzycznej…

Koncert będzie wiązanką największych przebojów Andrzeja Piasecznego, które zawsze chce usłyszeć publiczność i paru perełek, czyli kompozycji mniej znanych, które są bliskie sercu samego Artysty.

Skład Zespołu
Andrzej Piaseczny
wokal
Łukasz Kowalski
instrumenty klawiszowe
Łukasz Szafrański
perkusja
Marek Buchowicz
bas
Tomasz Rząd
gitara
Maciej Boguta
gitara
Katarzyna Lisowska
wokal

DZIEJE SIĘ W MOK

- zapowiedzi, festiwale, wydarzenia

Kiedy kota nie ma…

Teatr Capitol
“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej