Poniedziałek

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
14.45–20.00 Studio Wokalne BEL CORDA sala nr 14A
17.15–18.45 Warsztaty plastyczne - dorośli / P. Wąchała pracownia plastyczna 8C
17.00–19.30 Grupa Teatralna CUDOKI–SZUROKI sala widowiskowa
15.30–17.00 Zespół Tańca Nowoczesnego POWER QUEEN sala baletowa 3C
17.00–18.00 Zespół Tańca Nowoczesnego KATHARSIS sala baletowa 3C
16.00–19.00 Nowosądecki Teatr Muzyczny sala kameralna
18.00–20.00 Sądecka Orkiestra Symfoniczna sala widowiskowa
19.00–20.30 Teatr 13 sala kameralna

Wtorek

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
9.00–12.00 Klub Esperanto sala kameralna / pracownia plastyczna
14.45–20.00 Studio Wokalne BEL CORDA sala 14A
16.30–18.00 Dziecięcy Zespół Wokalno-Taneczny TRALALINKI scena
16.00–18.00 Zajęcia plastyczne / P. Szarek pracownia plastyczna 8C
16.00–19.00 Zespół Tańca Nowoczesnego HURRICANE CREW sala baletowa 3C
17.00–19.00 Teatr Lalek TEN sala kameralna
18.00–20.30 Zespół Regionalny SĄDECZANIE scena

Środa

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
10.00–12.00 Uniwersytet III wieku sala kameralna
16.00–18.00 Zajęcia plastyczne / P. Szarek pracownia plastyczna 8C
14.00–19.00 Grupa Wokalna YOUNG VOICE sala kameralna
16.00–20.00 Studio Tańca Artystycznego ETIUDA sala baletowa 3C
17.30–19.30 Grupa Artystyczna MOCNI sala widowiskowa
19.30–21.00 Teatr Robotniczy / Teatr NSA sala widowiskowa
19.00–21.30 Teatr 13 sala kameralna

Czwartek

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
9.00–11.00 Klub Esperanto - Uniwersytet III Wieku sala kameralna
16.00–17.30 Warsztaty plastyczne - gr. młodsza / P. Wąchała pracownia plastyczna 8C
16.30–18.00 Dziecięcy Zespół Wokalno-Taneczny TRALALINKI sala baletowa 3C
17.00–19.00 Grupa Artystyczna MOCNI sala widowiskowa
17.00–19.00 Grupa Teatralna SCENA M sala kameralna
19.00–21.00 Nowosądecki Teatr Muzyczny sala widowiskowa
19.00–21.30 Teatr 13 sala kameralna

Piątek

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
15.30–17.00 Warsztaty plastyczne MOK - młodzież / P. Wąchała pracownia plastyczna 8C
17.00–19.00 Grupa Teatralna SCENA M sala kameralna
16.30–18.00 Zespół Tańca Nowoczesnego POWER QUEEN sala baletowa 3C
18.00–19.30 Zespół Tańca Nowoczesnego KATHARSIS sala baletowa 3C
18.00–20.30 Zespół Regionalny SĄDECZANIE sala widowiskowa

Sobota

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
9.00–13.00 Studio Tańca Artystycznego ETIUDA sala baletowa 3C